باربری اصولی - حمل اسباب منزل ارزان

باربری اصولی - حمل اسباب منزل ارزان - صدرا بار


حمل اسباب منزل ارزان می تواند از فشار کاری شما تا حد زیادی بکاهد. هنگام آماده شدن برای جابجایی، یکی از بزرگترین موانع این است که چگونه با خیال راحت از اسباب کشی خود محافظت کنید. این نکات مهم را در حرکت بعدی خود دنبال کنید.

چه یک متخصص استخدام کنید و چه خودتان این کار را انجام دهید، در هنگام جابجایی باید مراقب اسباب کشی باشید. وقتی به خانه جدید خود می رسید، می خواهید گران ترین (و سنگین ترین) وسایل شما باربری در اصفهان آسیب نبینند. بدون اقدامات احتیاطی مناسب، اسباب کشی چوبی ممکن است خراشیده شود، اثاثه یا لوازم داخلی ممکن است پاره شود و شیشه ترک بخورد. یاد بگیرید چگونه از اسباب کشی خود در هر مرحله از جابجایی خود محافظت کنید.

فهرست مطالب در مورد نکات حمل اسباب منزل ارزان

لوازم اسباب کشی و سایر وسایل حجیم در حمل اسباب منزل

 1. با انجام اقدامات لازم برای بسته بندی اثاثیه آماده شوید
 2. وسایل را از قبل به طور مناسب جدا کنید
 3. نحوه درست بسته بندی اسباب کشی را بیاموزید

نکات دیگر درباره حمل اثاثیه منزل و حمل اسباب منزل

نتیجه گیری در مورد حمل اسباب منزل و نکات آن

فاکتور های کلیدی و نکات اصولی که باید به آن ها توجه کرد

فهرست تصاویر

حمل اثاثیه منزل 1 کارتن های اسباب کشی

حمل اثاثیه منزل 2 تجهیزات حرفه ای اسباب کشی

حمل اثاثیه منزل 3 اسباب کشی آسان

خوشبختانه با کمی لوازم و چند ترفند ساده می توانید اسباب کشی شکننده را بدون نگرانی از آسیب های احتمالی جابجا کنید. چه در حال نقل مکان به خانه جدیدی باشید و چه این اقلام را به یک انبار منتقل کنید، این نکات بسته بندی اسباب کشی کارساز خواهد بود. همچنین می توانید باربری اصفهان بار قم را مطالعه کنید.

عنوان حمل اسباب منزل ارزان
نویسنده شریعتی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1593 کلمه
زمان مطالعه 15 دقیقه

لوازم اسباب کشی و سایر وسایل حجیم در حمل اسباب منزل ارزان

این یک افسانه رایج متحرک است که تنها چیزی که برای بسته بندی و محافظت از وسایل خود نیاز دارید، جعبه های مقوایی، نوار بسته بندی و یک پتوی متحرک است. در حالی که این اقلام کار می کنند، سرمایه گذاری در منابع بیشتر تضمین می کند که انتقال شما به یک خانه جدید یا نقل مکان به یک مرکز ذخیره سازی عالی است. برای خرید لوازم جانبی زیر برای اسباب کشی خود به فروشگاه سخت افزار محلی یا فروشگاه آمازون بروید:

 • پوشش حباب دار
 • روکش مبل و تشک
 • پوشش کششی پلاستیکی
 • کیسه پلاستیکی قابل آب بندی
 • مقوا راه راه

2. با انجام اقدامات لازم برای بسته بندی اثاثیه آماده شوید

قبل از بسته بندی هر چیزی، وقت بگذارید و اسباب کشی خود حمل اسباب منزل ارزان را کاملا تمیز و گردگیری کنید. گرد و غبار و سایر زباله ها می توانند سطوح سخت را در حین حرکت خراش دهند. تمیز کردن اسباب کشی قبل از اسباب کشی همچنین به این معنی است که کثیفی غیر ضروری را به خانه جدید خود نخواهید کشید. سپس از حمل اثاثیه منزل 1 دیدن فرمایید.

چند دقیقه وقت بگذارید و هر گونه دستگیره، چرخ یا گیره را از اسباب کشی بردارید. کشوها را از کمدها و میزها بیرون بیاورید و وسایل دیگر را داخل آن ببندید. این به شما فضای ذخیره سازی اضافی می دهد و در عین حال وزن اسباب کشی سنگین را هنگام جابجایی کاهش می دهد.

تجهیزات مخصوص اسباب کشی - حمل اسباب منزل ارزان

تجهیزات مخصوص اسباب کشی – حمل اسباب منزل ارزان – صدرا بار

حمل اثاثیه منزل 1 کارتن های اسباب کشی

3. وسایل را از قبل به طور مناسب جدا کنید

در صورت امکان، اسباب کشی خود را کاملاً جدا کنید. پاها را از روی میز و مبل بردارید. چارچوب تخت را به طور کامل جدا کنید. کوسن را بردارید. به طور خلاصه، اگر می توان یک اسباب کشی را با خیال راحت جدا کرد، این کار را انجام دهید. این کار جابجایی اسباب کشی را آسان‌تر می‌کند و به جلوگیری از آسیب ناشی از رنگ آمیزی دیوارها یا چارچوب درها کمک می‌کند. همچنین بسته بندی کامیون سیار شما را آسان تر می کند. نکات زیر را به خاطر بسپارید:

 • همیشه از دفترچه راهنمای مالک (در صورت موجود بودن) برای تعیین نحوه صحیح جدا کردن اسباب کشی استفاده کنید.
 • از کیسه های پلاستیکی قابل آب بندی برای پیچ ها و سایر سخت افزارها برای هر قطعه اسباب کشی استفاده کنید. کیف را به طور ایمن به مورد بچسبانید تا از هر گونه از بین رفتن سخت افزار جلوگیری کنید.
 • اگر یک اسباب کشی دارای قطعات زیادی است، از نوار و نشانگر استفاده کنید تا به جایی که هر قطعه می رود توجه کنید. این کار تا حد زیادی از اسباب کشی شما باربری در اصفهان محافظت می کند.
 • استفاده آسان از مته هنگام جداسازی و مونتاژ مجدد. شما حمل اسباب منزل ارزان نمی خواهید خطر کندن پیچ ها را به خطر بیندازید. مطمئن شوید که تنظیمات گشتاور را پایین آورده اید و از مته اندازه مناسب برای کار استفاده کنید.
 • برای صرفه جویی در وقت هنگام اسباب کشی، اثاثیه را از روز قبل جدا کنید.

4. نحوه درست بسته بندی اسباب کشی را بیاموزید

وقتی صحبت از جابجایی ایمن اسباب کشی به میان می آید، روکش حباب دار و ورقه های پلاستیکی دو تا از بهترین ابزارهایی هستند که می توانید استفاده کنید. از تراشه های چوبی ظریف با پوشش حباب دار محافظت کنید. وسایل روکش شده شما باید با پوشش پلاستیکی یا روکش های پلاستیکی مخصوص مبل محافظت شوند. در یک خرج کردن، یک پتوی قدیمی یا پتو بسته بندی کار خواهد کرد. همچنین استفاده از مقوای حمل اسباب منزل ارزان راه راه بین بلوک ها ایده خوبی است. این محافظت اضافی را اضافه می کند و به جلوگیری از ایجاد خط و خش در زمانی که اسباب کشی در کامیون است کمک می کند. سپس حمل اثاثیه منزل 2 را مشاهده کنید.

Bubble Wrap همچنین برای محافظت از میزهای شیشه ای و آینه ها ایده آل است. در نظر بگیرید که ابتدا یک “X” غول پیکر را با نوار نقاش روی مورد قرار دهید، به طوری که اگر شکسته شد، احتمال شکسته شدن آن کمتر باشد. با توجه ویژه به گوشه ها، شیشه یا آینه را کاملا بپیچید. در نهایت مورد را بین دو ورق مقوا راه راه قرار دهید.

کارتن اسباب کشی - حمل اسباب منزل ارزان

کارتن اسباب کشی – حمل اسباب منزل ارزان – صدرا بار

حمل اثاثیه منزل 2 تجهیزات حرفه ای اسباب کشی

نکات دیگر درباره حمل اثاثیه منزل و حمل اسباب منزل ارزان

 • در هر اسباب کشی مربعی مانند کمد یا میز حرکت کنید. آنها را مستقیماً روی دیوار جعبه خود قرار دهید تا بالشتک بیشتر شود. حتما از پتوی بسته بندی یا مقوای راه راه بین قطعات استفاده کنید.
 • از بالای کمد برای جعبه‌های بیشتر استفاده کنید – فقط مطمئن شوید که جعبه‌ها سبک و محکم بسته‌بندی شده‌اند تا از لیز خوردن جلوگیری شود.
 • حرکت بعدی در تشک. برای محافظت از تشک خود در برابر گرد و غبار، یک پتو روی زمین قرار دهید، به خصوص اگر آن را نمی پیچید.
 • قطعات را با نخ به قلاب های کامیون محکم کنید و اقلامی را که در اطراف آنها بسته بندی می شوند را با دقت انتخاب کنید. حتی اگر اقلام روکش شده را می‌پیچید، برای امنیت بیشتر، یک پتو بسته بندی کنید.
 • دقت در تخلیه بار را فراموش نکنید. مطمئن شوید که مسیرهای هر اتاق به وضوح با باربر مشخص شده است. هر چه زمان کمتری برای پیدا کردن مکان مناسب برای انداختن اثاثیه سنگین بگذرد، احتمال آسیب دیدن آن کمتر می شود. سپس از حمل اثاثیه منزل 3 دیدن فرمایید.

نتیجه گیری در مورد حمل اسباب منزل ارزان و نکات آن

حرکت نباید استرس زا باشد. با بسته بندی مناسب، ایمن کردن و جابجایی اقلام بزرگتر، بخشی از دردسر را از بین ببرید. انجام این کار کمک می کند مطمئن شوید که اسباب کشی شما دست نخورده به خانه جدید شما می رسد. اگر تصمیم دارید هنگام جابجایی از خود ذخیره سازی استفاده کنید، درباره نحوه نگهداری ایمن وسایل خود در واحد ذخیره سازی بیشتر بدانید. شما این اختیار را دارید که اسباب کشی را به روش شخصی و یا با استفاده از یک شرکت اسباب کشی انجام دهید. شرکتی که با روش های اصولی این کار را انجام دهد می تواند حمل اسباب منزل ارزان در این زمینه بسیار به شما کمک کند. در صورت تمایل می توانید از صدرا بار استفاده کنید.

فاکتور های کلیدی و نکات اصولی که باید به آن ها توجه کرد

 • قیمت و مقرون به صرفه بودن
 • محدوده تجاری شرکت
 • وضعیت عمومی دستگاه های تلفن همراه و دستگاه های آنها
 • تاسیسات ذخیره سازی
 • انعطاف پذیری در صورت تاخیر و شرایط پیش بینی نشده

به یاد داشته باشید، هدف نهایی شما باید انتخاب یک حرفه ای مقرون به صرفه برای حمل اقلام شما از نقطه A به نقطه B باشد، که هدف نهایی با کمترین استرس و آشفتگی حمل اسباب منزل ارزان است.

بررسی کنید که کسب و کار چه مدت باز بوده است تا مطمئن شوید که با یک سازمان شبانه که ممکن است همراه با ملک شما ناپدید شود سروکار ندارید. همچنین مهم است که باربری در اصفهان به انواع سؤالاتی که شرکت حمل و نقل می پرسد در طول فرآیند نقل قول گوش دهید. این نه تنها شایستگی آنها را نشان می دهد، بلکه میزان مراقبت و نگرانی آنها را نسبت به مشتریان و دارایی خود نشان می دهد.

اسباب کشی آسان - حمل اسباب منزل ارزان

اسباب کشی آسان – حمل اسباب منزل ارزان – صدرا بار

 

حمل اثاثیه منزل 3 اسباب کشی آسان

سوالات متداول

 1. چه راهی برای اسباب کشی آسان وجود دارد؟

می توانیم برای راحتی کارمان از یک شرکت حمل و نقل مناسب استفاده کنیم.

 1. چگونه می توانیم از آسیب دیدن شدید وسایل جلوگیری کنیم؟

می توانیم از ابزار های ضربه گیر برای این کار استفاده کنیم.

 1. به چه شرکت باربری می توانیم اعتماد کنیم؟

شرکتی که دارای مجوز و اعتبار در این زمینه باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.