اسباب کشی آسان - شرکت باربری بین المللی در اصفهان

اسباب کشی آسان - شرکت باربری بین المللی در اصفهان - صدرا بار


شرکت باربری بین المللی در اصفهان صدرا بار می تواند برای باربری شما مناسب باشد. هنگامی که آماده هستید تا اثاثیه خود را برای جابجایی بسته بندی کنید، داشتن تجهیزات مناسب و یادگیری چند ترفند می تواند این روند را آسان تر و ایمن تر کند.

علاوه بر جعبه های مقوایی، نوار بسته بندی و بسته بندی حباب دار، باید باربری در اصفهان سایر لوازم اسباب کشی را نیز در نظر بگیرید. بسیاری از این لوازم در فروشگاه سخت افزار محلی شما یا به صورت آنلاین در دسترس هستند. با این حال، برخی از شرکت های حمل و نقل نیز این لوازم را اجاره می دهند که می تواند گزینه مقرون شرکت باربری بین المللی در اصفهان به صرفه تری باشد. اگر قصد دارید اثاثیه بزرگ را جابجا کنید، مطمئن شوید که این وسایل اسباب کشی را در اختیار دارید:

 • پتو متحرک
 • بسته بندی حباب دار
 • روکش مبل و تشک
 • بسته بندی کششی پلاستیکی
 • مقوا راه راه
 • کوسن مبلمان

فهرست مطالب در مورد شرکت باربری بین المللی در اصفهان

جمع آوری وسایل جهت آماده شده برای اسباب کشی

نحوه بسته بندی مبلمان با باربری بین المللی در اصفهان

نحوه بسته بندی مبلمان برای جابجایی وسیله های شما

حمل اثاثیه با خیال راحت با باربری بین المللی در اصفهان

تجهیزات مناسب باربری با باربری بین المللی در اصفهان

ماشین ها و کامیون های مناسب باربری را انتخاب کنید

نکاتی که هنگام جابجایی وسیله ها باید به خاطر بسپارید

برخی از نکات اسباب کشی برای آماده شدن برای حرکت

نتیجه گیری در مورد باربری بین المللی در اصفهان

فهرست تصاویر

حمل اثاثیه منزل 1 کارتن اسباب کشی

حمل اثاثیه منزل 2 ماشین های اسباب کشی

حمل اثاثیه منزل 3 اسباب کشی راحت

قبل از بسته بندی، وقت بگذارید و تمام مبلمان را کاملا تمیز و گردگیری کنید. گرد و غبار و زباله های باقی مانده می توانند مبلمان شما را در حین جابجایی خراش دهند. بعلاوه، تمیز کردن مبلمان قبل از اسباب کشی به این معنی است که کثیفی غیر ضروری را وارد خانه جدید خود نخواهید کرد. همچنین می توانید مقاله شرکت حمل و نقل داخلی در اصفهان را مشاهده نمایید.

عنوان شرکت باربری بین المللی در اصفهان
نویسنده محمد شریعتی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1572 کلمه
زمان مطالعه 15 دقیقه

جمع آوری وسایل جهت آماده شده برای اسباب کشی

در صورت امکان وقت بگذارید و مبلمان خود را کاملاً جدا کنید. این کار اسباب کشی را آسان تر می کند، از آسیب در حین جابجایی جلوگیری می کند و بسته بندی کامیون در حال حرکت را آسان تر می کند. همچنین یکی از وقت گیرترین کارها در آماده سازی مبلمان برای جابجایی است، بنابراین بر اساس آن برنامه ریزی کنید.

در اینجا برخی از قطعاتی وجود دارد که باید به فکر جداسازی آن باشید:

 • در صورت امکان، پایه های میز و رویه میز را از همه میزها جدا کنید
 • قاب تخت، از جمله تخته سر و زیرپایی را به طور کامل جدا کنید
 • دستگیره ها و سایر قطعات قابل جابجایی را از کمدها و میزها جدا کنید
 • کوسن ها و پاها را از روی مبل ها و صندلی ها بردارید

در ادامه می توانید از حمل اثاثیه منزل 1 دیدن فرمایید.

نحوه بسته بندی مبلمان با شرکت باربری بین المللی در اصفهان

وقتی همه چیز را از بین می‌برید، گم کردن وسایل کوچک آسان است. از کیسه های پلاستیکی قابل آب بندی مجدد برای پیچ ها، سخت افزارها و سایر اقلام کوچک برای هر قطعه مبلمان استفاده کنید. روی کیسه پلاستیکی یک نشانگر دائمی بچسبانید و آن را بچسبانید تا از گم شدن سخت افزار در حین جابجایی جلوگیری کنید.

ماشین های باربری - شرکت باربری بین المللی در اصفهان

ماشین های باربری – شرکت باربری بین المللی در اصفهان – صدرا بار

حمل اثاثیه منزل 1 کارتن اسباب کشی

از سایر وسایل نرم مانند روزنامه، حوله و ملحفه برای بسته بندی باربری در اصفهان اقلام شکننده ای که قصد بسته بندی آنها را دارید استفاده کنید. استفاده از این روش می تواند به شما کمک کند تا از لوازم بسته بندی شرکت باربری بین المللی در اصفهان خود نهایت استفاده را ببرید زیرا می توانید اقلام بیشتری را در جعبه های کمتری ارسال کنید.

نحوه بسته بندی مبلمان برای جابجایی وسیله های شما

بهترین راه برای محافظت و آماده سازی مبلمان برای جابجایی، صرف زمان کافی برای بسته بندی مناسب همه چیز است. فیلم حباب برای محافظت از اقلام شکننده مانند میز شیشه ای، لامپ ها و سرامیک ها بهترین است. روکش پلاستیکی برای وسایل روکش شده مانند مبل و تشک عالی است.

برای مبلمان چوبی از استفاده از نایلون حباب دار یا هر نوع پلاستیکی خودداری کنید، زیرا می توانند به سطح مبلمان آسیب برسانند. در عوض، از یک پتوی متحرک یا پد مبلمان بین این دو استفاده کنید تا پوشش پلاستیکی مستقیماً با چوب تماس پیدا نکند.

حمل اثاثیه با خیال راحت با شرکت باربری بین المللی در اصفهان

اکنون که مبلمان شما آماده جابجایی است، وقت آن است که برای جابجایی آماده شوید. داشتن یک طرح جابجایی به شما کمک می کند تا اثاثیه بزرگ را با خیال راحت جابه جا کنید. در ادامه حمل اثاثیه منزل 2 را مشاهده نمایید.

هنگام اسباب کشی، داشتن برنامه به شما کمک می کند در زمان و تلاش خود صرفه جویی کنید. در حالی که می توانید برخی از قطعات را جدا کنید، مبل ها، کابینت ها و کمدها هنوز قطعات بزرگ مبلمان هستند. تمام مبلمان خود و همچنین درها و راهروها را اندازه بگیرید تا نحوه جابجایی آنها را مشخص کنید. تعیین کنید که برای کمک به عبور کارآمدتر مبلمان، باید چارچوب درها یا هر قالب پایه دیوار را بردارید.

کامیون های باربری - شرکت باربری بین المللی در اصفهان

کامیون های باربری – شرکت باربری بین المللی در اصفهان – صدرا بار

حمل اثاثیه منزل 2 ماشین های اسباب کشی

چند روز قبل از حرکت، همه مسیرها را به سمت درب ورودی باز کنید. درها و ورودی ها را از همه زباله ها پاک کنید. درب را باز نگه دارید و از درب درب برای باز نگه داشتن آن در طول حرکت استفاده کنید. این کار باعث می شود که مبلمان به راحتی به بیرون از خانه منتقل شوند و مبلمان در هنگام جابجایی از برخورد با هر چیزی محافظت کند.

تجهیزات مناسب باربری با شرکت باربری بین المللی در اصفهان

مبلمان کوچک را می توان به راحتی بدون تجهیزات و ابزار جابه جا کرد. با این حال، مبلمان بزرگ‌تر، مانند صندلی‌های سنگین، مبل‌ها، کابینت‌ها و کمدها، ممکن است به تجهیزات مخصوص جابجایی نیاز داشته باشند. اجاره یک گاری یا گاری را در نظر بگیرید تا جابجایی این قطعات آسان تر (و ایمن تر) شود. از دیگر ابزارهای حرکتی مفید می توان به کمربندهای متحرک و اسکیت برد اشاره کرد.

اگر کف چوبی یا کاشی دارید، گلایدر را زیر مبلمان قرار دهید تا از خراشیدگی کف جلوگیری شود. علاوه بر گلایدر مبلمان، اقلامی مانند حوله و مقوا می‌توانند به جابجایی راحت‌تر مبلمان کمک کنند و در عین حال از کف شما نیز محافظت کنند.

ماشین ها و کامیون های مناسب باربری را انتخاب کنید

زمانی که قصد دارید به تنهایی حرکت کنید، پیدا کردن کامیون متحرک مناسب مهم است. به دنبال کامیون ها یا کانتینرهای متحرک با بند و رمپ باشید. دستگاه بند به شما کمک می کند تا مبلمان را در حین سفر نگه دارید تا از افتادن آن در حین حمل و نقل جلوگیری کنید. وجود رمپ نیز بارگیری شرکت باربری بین المللی در اصفهان و تخلیه بارهای سنگین را آسان می کند.

نکاتی که هنگام جابجایی وسیله ها باید به خاطر بسپارید

تلاش برای حرکت به تنهایی می تواند طاقت فرسا باشد – هر چه برنامه ریزی بیشتر در پیش داشته باشید، بهتر است. اگر مواد مناسبی داشته باشید، اقلام بزرگ را قبل از بسته بندی بشکنید و وسایل شکننده را با یک لایه محافظ اضافی مدیریت کنید، جابجایی مبلمان بسیار آسان تر خواهد بود.

برخی از نکات اسباب کشی برای آماده شدن برای حرکت

اثاثیه سنگین را خودتان جابجا نکنید. بدیهی به نظر می رسد، اما شرکت باربری بین المللی در اصفهان اکثر مردم هنوز هم سعی می کنند خودشان اثاثیه سنگین را بلند کنند. از دوستان یا خانواده کمک بخواهید. از طرف دیگر، برای کمک به جابجایی بارهای سنگین، جابجایی‌هایی را استخدام کنید که فقط نیروی کار دارند. سپس می توانید حمل اثاثیه منزل 3 را مشاهده نمایید.

خرید بیمه جابجایی را در نظر بگیرید. وقتی به تنهایی حرکت می کنید، حفاظت های سنتی که شرکت های حمل و نقل ارائه می دهند را ندارید. همانطور که می دانید تصادفات هر از گاهی اتفاق می افتد. محدوده های مختلف ارزیابی و بیمه جابجایی را برای محافظت از وسایل خود بررسی کنید.

کارتن های اسباب کشی - شرکت باربری بین المللی در اصفهان

کارتن های اسباب کشی – شرکت باربری بین المللی در اصفهان – صدرا بار

حمل اثاثیه منزل 3 اسباب کشی راحت

ابتدا مبلمان را بارگیری کنید. ابتدا سنگین ترین وسایل باربری در اصفهان را روی کامیون در حال حرکت قرار دهید. این به توزیع یکنواخت وزن کمک می کند و رانندگی کامیون را آسان تر می کند. همچنین برای بارگیری و تخلیه آسان کامیون، وسایل سنگین‌تر را به دیوار تکیه دهید.

نتیجه گیری در مورد شرکت باربری بین المللی در اصفهان

اگر جابجایی تمام اثاثیه را خودتان کار سختی به نظر می‌رسد، به استخدام یک جابجایی حرفه‌ای فکر کنید. داشتن یک بودجه متحرک می تواند به شما کمک کند تعیین کنید که آیا می توانید از عهده کمک های خود برآیید یا خیر. اکنون، حداقل می‌توانید با آماده کردن تمام اثاثیه‌تان در زمان رسیدن جابجایی‌ها، مقداری پول پس انداز کنید.

سوالات متداول

 1. برای اسباب کشی دقیق چه اقدامی در دسترس ما وجود دارد؟

می توانیم از یک شرکت باربری مناسب برای انجام این کار بهره ببریم.

 1. چگونه می توانیم از تکان خوردن شدید وسایل درون جعبه ها جلوگیری کنیم؟

می توانیم از وسایلی مانند فوم، مقوا و پارچه در بین کارتن ها استفاده کنیم.

 1. چه شرکت باربری، مناسب فعالیت می باشد؟

شرکتی که در زمینه فعالیت خود دارای مجوز و اعتبار می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.