کامیون حمل اثاثیه منزل در اصفهان | صدرابار

کامیون حمل اثاثیه منزل در اصفهان | صدرابار


کامیون حمل اثاثیه منزل در اصفهان خدماتی را در حوزه ی انتقال اسباب و اثاثیه با تیمی کاملا حرفه ای و متخصص انجام میدهد .این شرکت با اراِیه ی مناسب ترین قبمت حمل اثاثیه منزل با کامیون سعی در خدمت هر چه بیشتر به تقاضا کنندگان گرامی دارد.

عنوان حمل و نقل بار منزل
نویسنده نادر روستازاده
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 995 کلمه
مدت زمان مطالعه 10 دقیقه

فهرست مطالب:

چگونگی ارسال لوازم و اقلام خانه به خارج ازکشورازایران

گام های انتقال لوازم خانه با (کامیون حمل اثاثیه منزل در اصفهان)

فهرست تصاویر:

کامیون حمل اثاثیه منزل 1

کامیون حمل اثاثیه منزل 2

چگونگی ارسال لوازم و اقلام خانه به خارج ازکشورازایران

قبل از ارسال لوازم منزل به خارج از کشور که به سه صورت انجام میشود . شرکت صدرابار  یا (کامیون حمل اثاثیه منزل در اصفهان ) نیز در خصوص امور حمل و نقل فعالیت میکند. (دریایی یا زمینی یا هوایی) باید یکسری آگاهی هایی داشته باشیم که در این مقاله بصورت مختصر به این آنها میپردازیم:

  • دریایی:
  • بارگیری لوازم منزل به روش دریایی فقط از بنادر جنوب کشور( مثل بندر عباس، بندر امام خمینی، بندر چابهار و…انجام میشود . چون دسترسی های بیشتر سرویس کانتینر و عملیات تخلیه آنها و بارگیری وجود دارد ، اکثر محموله های کانتینری از این بنادر حمل اسباب منزل به خارج از کشور انجام میشود . بخاطر وجود دسترسی های بیشتر در زمینه سرویس کانتینر و عملیات تخلیه و بارگیری توصیه میشود . بیشتر محموله های کانتینری از این دو بندر حمل اثاثیه منزل به خارج از کشور صورت میپذیرد.
  • زمینی:
  • برای ((حمل اثاثیه منزل اصفهان با کامیون))عموما این حرکت از شمال غربی کشور انجام میشود که انتقال زمینی اثاثیه منزل به خارج از کشور در ایران با دو نوع کانتینر با سایزهای مختلف انجام میشود . که حجم کانتینرهای ۲۰ فوت حدود ۳۰ متر مکعب و حجم کانتینرهای ۴۰ فوت حدود ۶۰ متر مکعب میباشد که همانند( کامیون حمل اثاثیه منزل در اصفهان ) میباشد. همانطور که در کامیون حمل اثاثیه منزل 1 مشاهده میکنید.
  • هوایی:
  • ارسال اثاثیه منزل بصورت هوایی بیشتر برای بار های سبک و در حجم و مقیاس کوچک صورت میگیرد. مزیت این روش سریعتر رسیدن محموله به مقصد است ولی نسبت به بقیه ی روش ها قیمت بالاتری دارد. لذا برای محموله های سنگین و همچنین گران قیمت برای مشاوره رایگان توصیه میشود با  sadraabar ارتباط داشته باشید.

کامیون حمل اثاثیه منزل در اصفهان | صدرابار

کامیون حمل اثاثیه منزل در اصفهان | صدرابار

کامیون حمل اثاثیه منزل 1

گام های انتقال لوازم خانه با (کامیون حمل اثاثیه منزل در اصفهان)

نکته: بررسی و مشاوره رایگان پیش از انتقال اثاثیه به خارج از کشور

در ابتدا اثاثیه شما مثل مبلمان و یا غیره تحت بازدید و بررسی دقیق قرار میگیرد شبیه (کامیون حمل اثاثیه منزل در اصفهان )   و در خصوص روش بسته بندی آن ها  و ((کامیون حمل اثاثیه منزل اصفهان))به شما مشاوره رایگان ارایه خواهد شد. همچنین مقدار تقریبی هزینه انتقال کالا یا محموله  قبل از بسته بندی و بارگیری به شما اطلاع داده میشود.

یک:  کانتینر مورد نیاز برای انتقال با( کامیون حمل اثاثیه منزل در اصفهان)

حمل اسباب و اثاثیه ی خانه به خارج از کشور مانند مبلمان، پیانو، مجسمه و … به صورت هوایی بارها بر روی پالت بسته بندی میشود. در صورت ارسال با کشتی یا زمینی نیاز به بسته بندی و چینش بار در کانتینر است.

نکته: در کل مراحل بسته بندی لوازم و تهیه فهرست اسباب اثاثیه منزل برای انتقال به خارج توسط عوامل شرکت صدرابار  یا  (کامیون حمل اثاثیه منزل در اصفهان )  انجام و در اختیار صاحب کالا قرار داده میشود. به شکل کامیون حمل اثاثیه منزل 2 توجه کنید.

دو:  انجام امور سمپاشی و صدور لایسنس های  معتبر بین المللی

با توجه به اینکه  قوانین مرخص شدن کالاها که در بسیاری از کشورهای جهان وجود دارد و((نرخ کرایه کامیون حمل اثاثیه منزل اصفهان)) اثاثیه انتقال داده شده باید در آغاز در مبداء توسط گازهای مخصوص سمپاشی شود و گواهی آن (FUMIGATION CERTIFICATE) توسط شرکت های با اعتبار بالا در حوزه ی  دفع آفات گیاهی در این جهت صادر شود  .

 

کامیون حمل اثاثیه منزل 2

نکته ی خیلی حیاتی:

در صورت نداشتن گواهینامه های بین المللی  و انجام ندادن سمپاشی باید جریمه های سنگینی در مقصد پراخت شود و بعلاوه هزینه ی انجام آنها و قرنطینه نیز به هزینه ها افزوده میشود. لذا برای محموله های سنگین و همچنین گران قیمت برای مشاوره رایگان توصیه میشود با  sadraabar لذا برای محموله های سنگین و همچنین اطلاع از (( قیمت حمل اثاثیه منزل با کامیون )) و مشاوره رایگان توصیه میشود با (کامیون حمل اثاثیه منزل در اصفهان ) ارتباط داشته باشید.

سه:بارگیری و فرستادن به گمرک  تهران با (کامیون حمل اثاثیه منزل در اصفهان)

گام بعد بارگیری در کانتینر و انتقال آن را به گمرک غرب تهران گام بعدی ((حمل اثاثیه منزل اصفهان با کامیون)) بصورت زمینی و دریایی است.در گمرک هم اموری مانند بررسی ، صدور تگها ، بررسی لیست و … انجام می شود.

انجام تشریفات گمرکی ، بررسی و فرودگاه توسط سگ های مواد یاب

از جمله اقدامات خیلی مهم در ارسال اقلام و بازرسی آنها خصوصا توسط سگ  مواد یاب است. بعد از انجام بازرسی اسباب و اثاثیه، وسایل مجددا درون کانتینر  ((کامیون حمل اثاثیه منزل اصفهان ))بار زده شده و  سپس کانتینر پلمپ میشود. که تا آخرین مرحله هایی که تحویل بار در مقصد وجود خواهد داشت  باز نخواهد شد. همچنین بار بوسبله ی اسکن های  X-Ray جهت بررسی بیشتر در فرودگاه ها وگمرک ها مورد بررسی قرار میگیرند.

نکته: صادر کردن بیمه نامه بین المللی قبل از بارگیری اقلام خانه به خارج از کشور

در این مرحله از بارگیری لوازم منزل به خارج از کشور مرحله بیمه نامه معتبر بین المللی برای فرستادن اثاثیه با مشارکت شرکت های باربری بین المللی و شرکت های بیمه صادر میشود.  اگر در خصوص(( نرخ کرایه کامیون حمل اثاثیه منزل اصفهان)) سوالی داشتید با رابط شرکت در ارتباط باشید.

نکته: صادر کردن بارنامه و کامل کردن مدارک مورد نیاز برای فرستادن اقلام منزل به خارج از کشور

یکی از مهم ترین گام های ارسال اثاثیه  ، صدور بارنامه زمینی و همینطور هوایی است که برای انتقال اثاثیه از طریق مرزهای غرب کشور صورت میگیرد ، توسط شرکتی که کانتینر و بار به آن مربوط میشود(کامیون حمل اثاثیه منزل در اصفهان)  صورت انجام خواهد شد.

انواع حمل و نقل اثاثیه به خارج از کشور چگونه است؟

هوایی ، زمینی، دریایی

ارسال اثاثیه بصورت هوایی بیشتر برای چه بارهایی صورت میگیرد؟

بار های سبک و مقیاس کوچک

حمل اثاثیه ی مهم بصورت هوایی به چه صورت است ؟

روی پالت بسته بندی میشود

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.