وسایل کاربردی جابجایی - اسباب کشی - صدرابار - sadraabar

وسایل کاربردی جابجایی - اسباب کشی - صدرابار


حمل اثاثیه منزل در اصفهان نیازمند چه وسایلی است؟ آیا باید فهرستی از ابزارها را تهیه کنید؟ شما در حال حرکت هستید، بنابراین سطح استرس در حال حاضر بالا است. پس سعی می کنید مطمئن شوید چیزی را پشت سر نمی گذارید. وقتی شروع به اسباب کشی می کنید، متوجه می شوید که برخی از ابزارهای کلیدی را از دست داده اید . این ابزار حرکت را آسان تر و اطمینان بیشتری به شما می دهند. پس به ما اعتماد کنید. باربری ها در حمل اثاثیه منزل در اصفهان ، خودشان ابزارهایی را برای اسباب کشی آماده می کنند. شرکت صدرابار آماده خدمت رسانی به شماست. اما شما هم نیازمند وسایلی هستید. داشتن تمام وسایل ضروری قبل و بعد از روز اسباب کشی جابجایی را بسیار آسان تر می کند. علاوه بر ابزارهای اساسی موجود در جعبه ابزار ، به تعدادی آیتم اضافی برای کمک به شما در انجام حرکت نیاز خواهید داشت.

عنوان وسایل مورد نیاز برای حمل و نقل اثاث
نویسنده فاطمه حقیقی
تاریخ 17/اردیبهشت/1402
وسایل کاربردی برای جابجایی تسمه‌ها و طناب‌های متحرک

کامیون دستی

غلتک پله

فهرست تصاویر

وسایل کاربردی جابجایی 1 چک لیست

وسایل کاربردی جابجایی 2 نوارچسب

وسایل کاربردی جابجایی 3 نردبان پله ای

چند ابزار ضروری برای اضافه کردن به لیست ابزارهای اسباب کشی

بسیاری از این ابزارها در سهولت و کارایی اسباب کشی تفاوت زیادی ایجاد می کنند. در اینجا چند ابزار ضروری وجود دارد که توصیه می کنیم دفعه بعد که حرکت می کنید در حالت آماده باش باشید. حمل اثاثیه منزل در اصفهان ، نیازمند این ابزارهاست. پس با توجه به وسایل و ابزار های خود حتما آن ها را از قبل آماده کنید. حتی می توانید از دوستان و آشنایانتان قرض بگیرید. شما حتی می توانید یک شرکت حمل‌ونقل حرفه‌ای را استخدام کنید.آن ها در جابه‌جایی مسکونی به شما کمک کند، پس نباید نگران چیزی باشید. زیرا باربری ها با خدمات اسباب کشی کامل در روز جابجایی با تجهیزات حمل ‌ونقل حرفه‌ای خود به محل می‌رسند.

وسایل کاربردی جابجایی - اسباب کشی

وسایل کاربردی جابجایی – اسباب کشی – صدرابار

وسایل کاربردی جابجایی 1 چک لیست

به شرطی که موفق شده باشید شرکتی را پیدا کنید که بتوانید به آن اعتماد کنید. در این صورت حتی لازم نیست انگشت خود را بردارید. برای راحتی کار میتوانید یک یا چند کارگر اسباب کشی هم هماهنگ کنید تا در اسباب کشی راحت تر به شما کمک کنند. شرکت صدرابار به شما اطمینان کامل از جابجایی راحت و بدون دغدغه را می دهد. می توانید علیرغم هزینه اسباب کشی و مخاطرات خود جابجایی ، به تنهایی جابجا شوید. پس مطمئناً به تجهیزات جابجایی مناسب و ابزارهای اساسی در روز اسباب کشی نیاز خواهید داشت.بنابراین، هنگام حرکت بدون کارگر اسباب کشی و خدمات اسباب کشی ، چه تجهیزات حرکتی باید داشته باشید؟

قبل از اسباب کشی چه وسایلی را برای خود آماده کنیم؟

چک لیست جابجایی : چک لیست حرکت خود را همراه داشته باشید و کل موجودی خود را بررسی کنید.همچنین بهتر است تعرفه اسباب کشی و خدمات اسباب کشی را از قبل چک کرده باشید.

لغزنده مبلمان:  هنگام اسباب کشی به یک خانه جدید، احتمالاً باید اثاثیه سنگین را جابجا یا تنظیم کنید. حتی پس از ترک جابجایی ها، ممکن است تصمیم بگیرید که ترتیب را تغییر دهید. اینجاست که اسلایدرهای مبلمان مفید هستند.  استفاده از لغزنده های مبلمان روند جابجایی را آسان تر می کند. همچنین استفاده از آن ها از خراشیدگی کف شما جلوگیری می کند.

قیچی و مته برقی وسایلی که شما را در اسباب کشی همراهی می‌کند.

قیچی : این ابزار ضروری اساسی است که باید در روز حرکت و بعد از آن به همراه داشته باشید. برای بریدن نوار، باز کردن جعبه ها و باز کردن بسته های جدید به یک قیچی خوب نیاز دارید.

مته برقی : یک مته برقی شارژی با کیفیت خوب برای کارهای مختلف از جمله سوراخ کردن دیوار، مونتاژ مبلمان و نصب دستگیره ها، کشش ها و سایر تجهیزات خانگی مفید خواهد بود.

نوارچسب - اسباب کشی

نوارچسب – اسباب کشی – صدرابار

وسایل کاربردی جابجایی 2 نوارچسب

پیچ گوشتی چند سو: برای کارهای سریع، پیچ گوشتی چند سوضروری است.  پیچ گوشتی هایی که دارای سوهای مختلف و نوک های قابل تعویض هستند. این پیچ گوشتی ها می تواند برای کارهای مختلف اعم از تعویض سخت افزار و سفت کردن پیچ ها استفاده شود.

در ادامه وسایل و تجهیزات گوناگونی را به شما معرفی میکنیم.

نردبان پله ای : هنگام اسباب کشی حتماً یک نردبان پله ای یا چهارپایه تاشو همراه داشته باشید. برای دسترسی به کابینت ها و قفسه های بلند هنگام کنار گذاشتن وسایل، به یک نردبان نیاز دارید.  برای آویزان کردن آثار هنری و پرده ها نیز به یک نردبان پله ای حتما نیاز پیدا می کنید.

چکش: وجود یک چکش از در حعبه ابزارشما از ملزومات جابجایی است.  چکش برای کوبیدن میخ و پیچ به دیوارها و مبلمان ها مورد نیاز است.

متر نواری :  از اندازه گیری قالیچه و اندازه گیری پرده گرفته تا اندازه گیری درب ها و اندازه گیری مبلمان، دلایل مختلفی وجود دارد که چرا هنگام جابجایی به یک متر نوار نیاز خواهید داشت. اطمینان حاصل کنید که یک متر نواری بادوام که حداقل تا 12 فوت امتداد دارد تهیه کنید.

نوار چسب : برای بسته بندی و ایمن سازی جعبه ها و کارتن های وسایل حتما به نوارچسب احتیاج پیدا خواهید کرد.

پیچ ها، میخ ها، مهره ها : وقتی به خانه‌ای جدید می‌روید، داشتن پیچ، میخ، مهره و پیچ اضافی هیچ‌وقت ضرری ندارد. احتمالاً برای محکم کردن وسایل روی دیوار، مونتاژ مبلمان و انجام هر گونه تعمیرات لازم به اینها نیاز خواهید داشت.

لنگرها : برای نصب قفسه ها، تابلو ها و آینه ها از لنگر می توان استفاده کرد. لنگزها رابط قوی ای بین دیوار و وسیله ها هستند.

کیسه های مهر و موم وکیوم  : برای کم کردن حجم لباس ها، پتوها و ملحفه ها کیسه های وکیوم از بهترین وسایل موجود هستند.

غلتک پله : البته این فقط در صورت داشتن پله صدق می کند، اما این وسیله کوچک می تواند تا حد زیادی در تلاش شما صرفه جویی کند.آنها به راحتی متصل می شوند. به اجسام سنگین اجازه می دهند تا از پله ها پایین بیایند. مخصوصاً برای پله های موکت شده کار را راحت تر می کند.

در حمل و نقل وسایل چه تجهیزات کاربرد بسیاری دارد؟

کامیون دستی :  اگر وسایل سنگین را بدون کارگر اسباب کشی جابجا کنید، به یک کامیون دستی (که به دالی نیز می‌گویند) نیاز خواهید داشت. این ابزارها وسایل سنگین را آسان می کنند.

تسمه‌ها و طناب‌های متحرک : تسمه‌ها و طناب‌های متحرک ، وسایل جابجایی قابل توجهی هستند. این ابزار برای بستن وسایل منزل بر روی دالی متحرک وسایل بارگیری شده در وسیله نقلیه استفاده می شود. همچنین برای جابجایی و بلند کردن وسایل سنگین‌تر بدون دالی متحرک استفاده می‌شوند.

وسیله حمل و نقل :  برای جابجایی وسایل بزرگ باید یک وسیله نقلیه متحرک اجاره کنید . شما باید از قبل بدانید که به چه اندازه ای از کامیون نیاز دارید. نماینده در آژانس اجاره کامیون محلی شما می تواند به شما کمک کند تا بهترین اندازه کامیون را برای نیازهای خود انتخاب کنید: کامیون وانت، وانت بار، کامیون 10-12 فوت، کامیون 14-17 فوت، یا کامیون 20-26 فوت. به خاطر داشته باشید که انتخاب اندازه مناسب کامیون اجاره ای بسیار مهم است. از یک طرف، شما نمی خواهید برای کامیون بزرگتر با فضای ذخیره سازی اضافی که واقعاً به آن نیاز ندارید، هزینه اسباب کشی پرداخت کنید. از سوی دیگر، شما نمی خواهید متوجه شوید که فضای ذخیره سازی کافی برای بارگیری همه چیزهایی که با خود می برید وجود ندارد. با بهره گیری از انواع کامیون های شرکت صدرابار (sadraabar)طعم جدیدی از جابجایی را تجربه کنید.

نهایتا آماده حرکت و اسباب کشی به خانه جدید هستید؟

هنگام آماده شدن برای جابجایی خود، مطمئن شوید که چک لیست مفیدی تهیه کرده اید. تا مطمئن باشید روز جابجایی موفق دارید و آماده حرکت هستید. برنامه ریزی یک چک لیست جابجایی قابل تنظیم، لیست وظایف شخصی به شما کمک کند هنگام حرکت همه چیز را سازماندهی کنید. یک اشتباه جزئی در حین اسباب کشی می تواند ایمنی وسایل شما را تا حد زیادی به خطر بیندازد.

نردبان پله ای - اسباب کشی

نردبان پله ای – اسباب کشی – صدرابار

وسایل کاربردی جابجایی 3 نردبان پله ای

در دسترس بودن ابزار و تجهیزات جابجایی مناسب می تواند روند جابجایی را تا حد قابل توجهی ساده کند. ما موارد مورد نیاز را در بالا توضیح داده ایم. امیدواریم با به کارگیری موارد فوق جابجایی راحت و کم دردسرتری را تجربه کنید. شرکت صدرا بار شرکتی است که از بهترین تجهیزات باربری استفاده می کند . برای اطلاع و آشنایی از خدمات و هزینه های مجموعه ما روی لینک sadraabar کلیک نمایید .

در ادامه پاسخ سوالات متداول خود را مطالعه فرمائید.

چگونه برای یک جابجایی آماده شوم؟

اطلاعاتی شما باید از قبل آماده شوید و یک استراتژی برای دنبال کردن داشته باشید. اطلاعات زیادی در مورد نحوه بسته بندی و جابجایی ابزار جمع آوری کنید. به اجاره کامیون متحرک فکر کنید ، زیرا این نه تنها می تواند تعداد کارهایی را که انجام می دهید ساده کند، بلکه به امور مالی خود نیز کمک کنید.

برای جابجایی مبلمان سنگین از چه چیزی می توان استفاده کرد؟

گزینه های مختلفی برای جابجایی اثاثیه سنگین وجود دارد. دالی ها و کامیون های مینی دو چرخ یا چهار چرخ ها از انواع آن ها هستند. شرکت sadraabar با ارائه نیروی متخصص در این راستا می تواند به شما کمک کند

چگونه یک تکه مبلمان بزرگ را به تنهایی جابجا می کنید؟

اما چه می‌شود اگر کسی نباشد که به شما کمک کند؟! برای جابجایی اثاثیه سنگین توصیه می شود از دالی مبلی که معمولاً به آن دالی متحرک معروف است استفاده کنید. لطفاً همیشه به یاد داشته باشید که ایمنی و سلامتی شما ارزش به خطر انداختن ندارد. از جابجایی وسایل سنگین با دست خودداری کنید، مگر اینکه به طور منظم به چنین کارهایی عادت داشته باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *