گاز - باربری در اصفهان

گاز - باربری در اصفهان صدرا بار


باربری در اصفهان میتواند بسیار دشوار باشد. حمل و نقل و بسته بندی اجاق گاز یکی از ترفندهای این حرکت است. وسایل بزرگ مانند اجاق گاز و اجاق گاز باید با احتیاط جابجا شوند تا آسیبی به آن ها وارد نشود یا به زیرساخت های کف آسیب نرسد. هر اجاق گاز ممکن است طراحی متفاوتی داشته باشد. برخی از آنها توکار و برخی در مدل های ایستاده هستند. قبل از جابجایی اجاق گاز، خوب است دفترچه راهنما را مطالعه کرده و با قسمت های مختلف آن آشنا شوید. در این مقاله از صدرا بار در مورد بسته بندی اجاق گاز صحبت میکنیم.

عنوان باربری در اصفهان
نویسنده علی فکریان
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1664 کلمه
مدت زمان مطالعه 16 دقیقه

فهرست مطالب

دفترچه راهنما بهترین منبع برای نحوه جابجایی اجاق گاز

هنگام جابجایی فر، درها و ورودی ها را اندازه بگیرید

گاز و برق را قطع کنید تا از مکان قبلی قابل جابجایی باشد

در حین تمیز کردن اجاق گاز را حرکت دهید

کابینت اجاق گاز و قطعات قابل جدا شدن را بردارید

این وسایل را جداگانه بسته بندی کنید و برچسب بزنید تا گم نشوند

اجاق گاز را با بسته بندی حباب دار حمل کنید

حمل و نقل و بسته بندی اجاق گاز با چرخ های متحرک

نتیجه گیری در مورد نحوه صحیح جابجایی اجاق گاز

سوالات متداول در مورد بسته بندی و حمل و جابجایی اجاق گاز

فهرست تصاویر

اجاق گاز 1اجاق گاز

اجاق گاز 2فر

اجاق گاز 3کابینت

دفترچه راهنما بهترین منبع برای نحوه جابجایی اجاق گاز

اگر دفترچه راهنما را ندارید، می توانید با توجه به مدل اجاق گاز خود آن را در اینترنت جستجو کنید. کرایه حمل بار برای وسایل سنگین بسیار با وسایل دیگر متفاوت است. به این ترتیب شما با جنبه های ایمنی و تفاوت های ظاهری مدل اجاق گاز خود بیشتر آشنا خواهید شد. شرح مختصری از مراحل جابجایی اجاق گاز برای مبلمان ارائه می دهیم. نمونه ای از اجاق گاز را در اجاق گاز 1 مشاهده میکنید.

چیزهایی که برای جابجایی اجاق گاز نیاز دارید موارد زیر هستند:

 • گاری برای جابجایی فر
 • متر برای اندازه گیری
 • پتو
 • ثبت نام
 • بسته بندی حباب دار
 • نحوه حمل و بسته بندی اجاق گاز

جهت اطلاع از کرایه حمل بار به وب سایت sadraabar.ir مراجعه کنید.

اجاق گاز 1اجاق گاز

اجاق گاز - باربری در اصفهان

اجاق گاز – باربری در اصفهان صدرا بار

توجه داشته باشید که استفاده از فوم های بسته بندی اصلی ممکن است بهترین راه برای حمل و نقل و بسته بندی اجاق گاز باشد، اما اگر آنها را ندارید، مراحل زیر را دنبال کنید.

مرحله 1: درها و ورودی ها را اندازه گیری کنید

مرحله 2: اجاق گاز را از برق بکشید و اتصال گاز را خاموش کنید

مرحله 3: داخل فر و همچنین سطح فر و درب شیشه ای را تمیز کنید. باربری در اصفهان دارای وسایل ضرب گیر برای جابجایی وسایل هستند.

مرحله 4: قطعات قابل جدا شدن را جدا کنید

مرحله 5: تمام گاز را با پوشش حباب دار بپوشانید

مرحله ششم: از یک پتوی مناسب برای پوشاندن گاز نهایی استفاده کنید.

مرحله هفتم: گاز را با دقت به کمک حداقل یک نفر دیگر به چرخ منتقل کنید.

هنگام جابجایی فر، درها و ورودی ها را اندازه بگیرید

آخرین چیزی که هنگام جابجایی فر به آن نیاز دارید این است که اجاق گاز شما از درهای جلو جا نگیرد. کرایه حمل بار برای هر دستگاه یا قطعات مختلف متفاوت هستند. یک متر بگیرید و تمام درها و ورودی ها را اندازه بگیرید و اگر اندازه فر از عرض درها بیشتر است باید راهی برای عبور از آن پیدا کنید. نمونه ای از فر را در اجاق گاز 2 مشاهده میکنید.

گاز و برق را قطع کنید تا از مکان قبلی قابل جابجایی باشد

توصیه می کنیم که این کار را به یک حرفه ای انجام دهید، زیرا این کار خطرناکی است، به خصوص برای اجاق ها و اجاق های قدیمی. شما میتوانید برای دریافت خدمات باربری با باربری در اصفهان (صدرا بار) تماس بگیرید.

اجاق گاز 2فر

فر - باربری در اصفهان

فر – باربری در اصفهان صدرا بار

در حین تمیز کردن اجاق گاز را حرکت دهید

برای جابجایی اجاق گاز تمام قسمت های آن را کاملا تمیز کنید. چندین روش موثر برای تمیز کردن فر وجود دارد. روش تمیز کردن با توجه به وضعیت فعلی فر انجام می شود. به طور کلی استفاده از مواد شیمیایی برای تمیز کردن گاز و اجاق گاز توصیه نمی شود، به سادگی می توانید اجاق گاز خود را با کمی نوشابه، سرکه و آب تمیز کنید.

کابینت اجاق گاز و قطعات قابل جدا شدن را بردارید

برای حمل و نقل و بسته بندی بهتر اجاق گاز، هر قسمتی از اجاق گاز را که قابل جدا شدن است بردارید زیرا ممکن است در حین جابجایی سقوط کند و آسیب ببیند. کرایه حمل بار خودرو های مختلف با هم متفاوت است. نمونه ای از کابینت را در اجاق گاز 3 مشاهده میکنید. قطعاتی مانند:

 • تجهیزات کوره شامل سینی و…
 • حفاظ های چدنی روی گاز
 • صفحه نمایش دما
 • درب شیشه ای اجاق گاز

برای دریافت خدمات جابجایی به وبسایت sadraabar.ir مراجعه کنید.

اجاق گاز 3کابینت

کابینت - باربری در اصفهان

کابینت – باربری در اصفهان صدرا بار

این وسایل را جداگانه بسته بندی کنید و برچسب بزنید تا گم نشوند

از یک لایه محافظ برای پیچیدن درب شیشه ای داخل کابینت اجاق گاز استفاده کنید، ابتدا آن را به خوبی تمیز کنید تا لکه های چربی پاک شود. سپس با استفاده از نایلون حباب دار آن را بپیچید و مانند پتوی نازک در پتو بپیچید و در گوشه ای امن قرار دهید. با باربری در اصفهان بهترین خدمات را دریافت کنید. برای محافظت از گوشه ها می توانید از چهار تکه مقوا استفاده کنید. اگر نمی خواهید یا نمی توانید پوشش شیشه ای را بردارید، آن را با چسب های پهن به گاز بچسبانید تا در حین حمل باز نشود. چسب را مستقیم روی بدنه گاز نچسبانید، این کار را بعد از مرحله حباب کشی انجام دهید تا هیچ چسبی روی بدنه گاز شما باقی نماند.

اجاق گاز را با بسته بندی حباب دار حمل کنید

پس از بسته بندی قطعات گاز و فر، اکنون نوبت به بدنه اصلی آن می رسد. کرایه حمل بار در شهر های مختلف متفاوت اند. برای این کار از پلاستیک های حباب دار استفاده می کنیم که می توانند از بدنه فر در حین حمل و نقل محافظت کنند. بعد از آن از یک پتوی مناسب مانند پتو استفاده می کنیم و تمام قسمت های بدن را می پوشانیم. پوشاندن با پتو آخرین قسمت بسته بندی اجاق گاز است. این روش می تواند گاز را از آسیب محافظت کند.

سپس آن را با روبان یا نخ محکم می کنیم. شرکت های بسته بندی لوازم خانگی مواد بسته بندی مناسبی برای این کار دارند که می توانید از آنها کمک بگیرید. برای اطمینان بیشتر، می توانید از یک لایه مقوای سنگین قبل از بسته بندی حباب دار استفاده کنید.

حمل و نقل و بسته بندی اجاق گاز با چرخ های متحرک

حمل و نقل و بسته بندی اجاق گاز بدون چرخ کار بسیار مشکل است و نیاز به کمک های قوی و ماهر دارد. مقدار هزینه کرایه حمل بار در مواقع ضروری بسیار مهم است. در حین استفاده از چرخ به راحتی می توانید فر را خیلی سریع حرکت داده و به دستگاه متحرک منتقل کنید. بارگیری در داخل کامیون اسباب کشی نیز توسط این چرخ تسهیل می شود، برای این کار می توانید از رمپ بارگیری استفاده کنید.

اگر در طبقات بالا زندگی می کنید و نیاز دارید که اجاق گاز را به سمت پله ها ببرید، این چرخ کمک زیادی به شما می کند و کار شما را بسیار آسان می کند. باربری در اصفهان ارائه دهنده بهترین ناوگان حمل و نقل. شما میتوانید برای باربری در اصفهان با صدرا بار تماس بگیرید. اما توصیه می کنیم برای این کار از افراد متخصص کمک بگیرید. شرکت اطلس بار دارای باربرهای متخصص برای حمل اثاثیه سنگین از قبیل حمل و بسته بندی اجاق گاز می باشد.

حمل و نقل و بسته بندی اجاق گاز یکی از ترفندهای این حرفه است. وسایل بزرگ مانند اجاق گاز و اجاق گاز باید با احتیاط جابجا شوند تا آسیبی به آنها نرسد یا به زیرسازی کف آسیب نرسد. برای تجربه کرایه حمل بار مناسب میتوانید وسایل کوچک را با خودرو شخصی جابجا کنید. به هر اجاق گاز می تواند طراحی متفاوتی داشته باشد. برخی از آنها توکار و برخی در مدل های ایستاده هستند. در هر صورت برای جابجایی اجاق گاز و اجاق گاز، قبل از انجام هر کاری، گاز و برق را قطع کرده و پس از تمیز کردن تمام اجزای آن، آن را جابجا و حمل کنید.

نتیجه گیری در مورد نحوه صحیح جابجایی اجاق گاز

فر و اجاق گاز را تمیز کنید. باربری در اصفهان یکی از بهترین ارائه دهندگان خدمات جابجایی در اصفهان است. برای این کار ابتدا پایه ها و مشعل ها و تمامی قطعات داخلی قابل جدا شدن را جدا کنید. می توانید مدتی آن ها را در محلول آب، سرکه و جوش شیرین قرار دهید تا تمیز شوند. سطح گاز و بدنه آن را با مواد شوینده و دستمال خوب تمیز کنید و سطح داخلی فر را با دستمال پاک کنید. همچنین قطعات جداشدنی اجاق گاز را بسته بندی کنید.

سوالات متداول در مورد بسته بندی و حمل و جابجایی اجاق گاز

 • چه چیزهایی که برای جابجایی اجاق گاز نیاز دارید؟

پاسخ: گاری برای جابجایی فر، متر برای اندازه گیری، پتو، ثبت نام، بسته بندی حباب دار، نحوه حمل و بسته بندی اجاق گاز

 • رایج ترین روش تمیز کاری اجاق گاز ها چیست؟

پاسخ: به طور کلی استفاده از مواد شیمیایی برای تمیز کردن گاز و اجاق گاز توصیه نمی شود، به سادگی می توانید اجاق گاز خود را با کمی نوشابه، سرکه و آب تمیز کنید. کرایه حمل بار برای خانه های طبقاتی متفاوت است.

 • روش های جابجایی اجاق گاز ها با چرخ به چه صورتی است؟

پاسخ: حمل و نقل و بسته بندی اجاق گاز بدون چرخ کار بسیار مشکل است و نیاز به کمک های قوی و ماهر دارد. در حین استفاده از چرخ به راحتی می توانید فر را خیلی سریع حرکت داده و به دستگاه متحرک منتقل کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد باربری های سنگین به مقاله نکات باربری سنگین از sadraabar.ir مراجعه کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *